Anne Sütünden Kolye Mart 4, 2018 – Yayınlanan: Uncategorized – Etiketler:

Evet, yanlış okumadınız oldukça enteresan ve bir o kadar sıra dışı anne sütünden kolye uygulamasını belki birçoğunuz ilk defa duyuyorsunuzdur. Bilindiği gibi en değerli hediyeler bir takım manevi duyguları ifade eden hediyelerdir. İşte bu fikirden yola çıkan takı tasarımcıları neden anne sütünün saklanabildiği bir kolye olmasın? Diye düşünmüş olacaklar ki bu enteresan fikir ortaya çıkmış.  Tabii doğal olarak bu değerli sıvının bir takım işlemlerle dondurulması ve oldukça dikkatli bir çalışma gerektiriyor. Dilerseniz firmamız bu değerli hediyeyi bir kolye veya bilezik şeklinde tasarlayıp sizlere sunabilmektedir. Sizde böyle güzel ve anlamlı bir hediyeyi şimdiden yaptırıp yıllar sonra bebeğinize hediye edebilirsiniz.

Anne Sütünden Kolye İlk Olarak Anneden Alınan Materyallerle Başlıyor

Öncelikle anne sütünden kolye yapımı için elbette gerekli olan malzeme anne sütünün bizlere ulaştırılması olacaktır. Aynı zamanda yeterli miktarda sütünün bizzat anne veya uygun gördüğü bir kişi tarafından bize ulaştırılması ile süreç başlamış oluyor. Genellikle anne sütü kolye yapımında 3 yöntem söz konusu ve sizlerden gelecek talebe göre biz her üç yöntemi de rahatlıkla kullanabiliyoruz. Bu yöntemlere kısaca değinmek gerekirse;

  • Krema yöntemi
  • Plastikleştirme
  • Benmari tarzı

Gibi çalışmalardan oluşmaktadır. Buradaki genel espri sütü bir şekilde Kristalize etmek ve bir ömür boyu saklanabilecek dayanıklılığa ulaştırmaktır. Dolayısıyla her üç yöntem de başarılı sonuçlar alınabilmektedir ve hangi yöntemi seçmek sizlerin tercihine kalıyor.

Anne Sütü Kolye İstediğiniz Metal Çerçevede Dizayn Ediliyor

Anne sütünün sertleştirilmesi sonrasında geriye anne sütü kolyenin bir metal çerçeve içerisine alınması kalıyor. Bu noktada yine sizin tercihiniz devreye girerek Kullanılacak metalin İçeriği belirleniyor. Dilerseniz başta altın veya gümüş olmak üzere diğer bütün değerli metalleri çerçeve olarak kolye de kullanabiliyoruz. Tabii aynı zamanda çerçeveyi tutacak zincirinde konseptini sizler belirliyorsunuz. Üstelik anne sütünden elde edilen takılar sadece kolye ile sınırlı değildir. Aynı zamanda yüzük veya bilezik şekilde de bu değerli hediyeyi tasarlayabiliyoruz.  Lütfen anne sütü kolye ile ilgili olarak sormak istediklerinizi internet sitemiz üzerinden bizlere aktarmaktan çekinmeyiniz. Yeterli altyapı ve donanıma sahip firmamız taleplerinizi en uygun fiyatlarla karşılamaktan büyük mutluluk duyacaktır.