Anne Sütünden Takı Mart 4, 2018 – Yayınlanan: Uncategorized – Etiketler:

Son derece ilginç ve bir o kadar enteresan anne sütünden takılar yapmak son yıllarda hayli moda bir uygulama. Bir çocuğa verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan anne sütü takılar ömür boyu saklanacağından manevi değer ölçülemez bir takı haline geliyor. İnsanın kendi annesinin sütünden yapılmış kolye, yüzük veya bir bilezik şeklinde bir takı tasarımını her zaman üzerinde taşıyabilmesi gerçekten büyük bir ayrıcalık. Tabi hepinizin malumu anne sütü her zaman var olan bir şey değil. Dolayısıyla kişi eğer böyle bir takı yaptıracak ise sadece bebeğin doğumundan itibaren sütten kesileceği döneme kadar süresi bulunuyor.

Anne Sütünden Takı İçin Yeterli Miktarda Sütü Bize Ulaştırmanız Gerekiyor

Tabii hiçbir değerli metal manevi değer taşıyan bu sıvının yerini alamaz. Fakat bu işlemin nasıl yapıldığını şimdi hepiniz merak ediyorsunuzdur. Hemen onu da kısaca izah edelim anne sütünden takı yapabilmek için aldığımız materyali üç farklı yöntemle donduruyoruz. Bunlar;

  • Krema yöntemi
  • Benmari tarzı
  • Plastikleştirme

Yöntemleridir. Hangi yöntem tercih edilirse edilsin gerekli kuruma sağlandıktan sonra üzerinde parlaklaştırmaya yönelik uygulamalar ile yavaş yavaş ürün ortaya çıkmaya başlıyor. Dondurma işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra sıra bu kez sertleştirilen anne sütünün hangi formda tasarlanacağına geliyor ve artık gerisi sizin bütçenize ve hayal gücünüze kalmış bir durum. Çünkü kolye veya yüzük gibi bir formata dönüştürülecek bu malzemenin yer alacağı değerli metal aksamı siz seçiyorsunuz.

Anne Sütünden Takı Sizin İsteğinize Göre Şekilleniyor

Yüzük, kolye, bilezik ve hatta küpe içerisine rahatlıkla yerleştirilen taşlaşmış anne sütünden takılar günümüzde en çok tercih edilen takı modelleri arasında yerini almış durumda. Sizlerden gelecek olan isteğe göre altın gümüş veya diğer değerli taşlarla desteklenebilecek şekilde oluşturabildiğimiz anne sütünden takıları bir ömür boyu kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Dilerseniz çok daha iyi fikir edinebilmeniz açısından sitemiz üzerinde yüzlerce örnek anne sütü takı modellerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bizlere sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından günün her saatinde ulaşabilir ve enteresan olduğu kadar manevi değeri ölçülemeyecek bu takılar hakkında geniş ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıkları ile gerçekleşen hizmetlerimizden yararlanmanız dileğiyle.