Anne Bebek Kombin Mart 20, 2018 – Yayınlanan: Uncategorized – Etiketler:

Anne Bebek Kombin

Anne ve bebek doğanın en güzel diyalogunu sembolize ediyor. Bu noktada anne bebek kombin takılar birbirini tamamlayan şekilde tasarlanabiliyor. Elbette bebeğin cinsiyetine göre belirlenen konsept bir bakıma annenin kullanacağı takının da tarzını da belirlemiş oluyor. Bu çerçevede anne bebeklere özel takılar üreten firmamız bu güzel bütünlüğün sağlanmasında profesyonel katkılar sunmaktan gurur duyar. İster kız, ister erkek bebekler için farklı farklı model ve renk tonlarında her bütçeye uygun takı modellerini bulabileceğiniz reyonlarımızı web sayfamız üzerinden dolaşarak gezebilirsiniz. Göz kamaştıran yüzlerce modelin sergilendiği ürünlerimiz arasında sizlere uygun bir modeli illaki bulacaksınız. Hatta anne sütü kolyelerin bebek saçları ile harikulade bir şekilde entegre edildiği modellere bayılacağınızı şimdiden belirtelim.

Anne Bebek Kombinlerinde Şahane Takı Tasarımlarımız Sizleri Bekliyor

Anne sütünden elde edilen kristalize ve taşlaşmış materyaller bugün için kuyumculuk sanatı için adeta ilham kaynağı olmuş durumda. Bu tasarıma bir de bebek saçlarının ilave edilmesiyle daha da anlamlı hale gelen anne bebek kombin takı tasarımlarımız sizleri fazlasıyla mutlu etmeye yetecektir. Gerçekten şahane bir esere dönüşen bu çalışmamız ilk etapta sizlerden aldığımız bebek saç tutamı ve anne sütü ile başlıyor. Yaklaşık 2 hafta sürecek anne sütünün taşlaşması süreci sonrasında ortaya çıkan dondurulmuş materyal artık etrafına işlenecek çerçevenin seçimi ile devam ediyor. Bütçeniz ölçüsünde, tasarımın çevresini oluşturan altın, bronz, gümüş veya platinden gibi değerli metalleri seçmeniz yeterli oluyor. Kuyumculuk sanatının da  devreye girmesi ile ortaya çıkan muhteşem mücevherler nesilden nesile geçerek binlerce yıl hatırlanmanızı sağlıyor.

Anne Bebek Kombinleri Özel Bir Çalışma Neticesinde Elde Ediliyor

Oldukça zahmetli ve bir o kadar zorlu süreç neticesinde elde edilen anne sütüne dayalı mücevher niteliğinde anne bebek kombin takılar son derece özel bir takım yöntemlerle elde ediliyor. Bunun yanı sıra anne sütünün kullanılmadığı ve normal olarak geleneksel takı tasarımlarını da bulabileceğiniz web sayfamızdaki ürün çeşitliliğinden dolayı karar vermekte zorlanabileceğinizi hemen hatırlatalım. Lütfen takı tasarımı denildiğinde profesyonel ürünleri ile adından söz ettiren kuruluşumuzu aramaktan asla çekinmeyiniz. Son derece makul fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerde aynı zamanda birçok ödeme kolaylığı sağladığımızı anti parantez hatırlatmış olalım. Bebeklerinizle birlikte mutlu yarınlar diliyoruz efendim. Sağlıkla yaşayınız.