Sepet 0

SIK SORULAN SORULAR Aklınıza Takılan için Cevap Bulabilirsiniz

  • 10-15 cc kadar sütünüzü süt saklama poşetine koyarak gönderebilirsiniz. Çift poşet kullanınız. İlk poşetin havasını elinizle alın ve ağzını bantlayıp ikinci poşetin içine koyun. ikinci poşetinde havasını elinizle alıp bantlayın. Havasını çıkarmaktaki amacımız yolda patlamaması. Poşetlerin üzerine isim, soyisim, iletişim için telefon numarası veya mail yazmanız gerekmektedir.
  • Çift gönderim olduğundan kargo yükünü paylaşıyoruz. Sütünüzü yolladığınız kargo size, süt cevherinizi yolladığım kargo bana ait.
  • Sütünüzün mücevhere dönüşme süreci biraz uzun ve meşakkatli bir süreç. Sütünüz bana ulaştıktan sonra yaklaşık 3 ila 5 hafta içinde cevheriniz elinize ulaşacaktır.
  • Maalesef bunu ispat edebileceğimiz tek yöntem DNA testi. Ancak şunu söyleyebilirim, ben de emziren bir anneyim. Anne sütünün ne kadar kıymetli ve hassas olduğunun bilinciyle hareket ediyorum. Sizlerle benzer süreçlerden geçtiğim için bu konuda oldukça dikkatli ve hassasım.
  • Yaptığımız çalışmalarda gördük ki her annenin sütü farklı seviyelerde yağ ve protein içeriyor. Bazı süt cevherlerinde güneş ışığına maruz kaldığı oranda bir takım sarı yağ benekleri görülebilmektedir. 6 aylıktan küçük bebek sahibi annelerin sütlerine fazladan bir kaç işlem daha uygulamaktayım. Bu nedenle bebeğinizin kaç aylık olduğunu lütfen belirtiniz.
  • İstediğiniz modele karar verdikten sonra ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sonucunda atölye sipariş listesine eklenirsiniz ve seçtiğiniz model adınıza ayrılır. Ardından sütünüzü kargolayabilirsiniz. Şu an için yalnızca havale ile ödemeyi kabul edebiliyorum. Yakın bir tarihte diğer ödeme araçlarıyla da ödeme yapmanızı sağlayacağım.
  • Süt cevherini emziren bir yakınınıza hediye etmek isteseniz, beğendiğiniz bir modeli seçerek hediye çeki satın alabilirsiniz. Çeki verdiğiniz anne tarafımıza dilediği zaman ulaşarak süt cevherinin siparişini verebilir.
  • Tarafınıza verilmiş olan bir hediye çeki varsa çekin üzerindeki numarayı bana bildirerek çekin geçerliği olduğu ürünleri öğrenebilirsiniz. Şayet çekin satın alabileceğinden daha pahalı bir model beğenmeniz durumunda aradaki farkı ödeyerek diğer modeli satın alabilirsiniz. Daha ucuz bir model beğenirseniz de tarafınıza aradaki fark kadar ücret iadesi yapılacaktır.